خرید موتور برق اصل ( پر فروش )

خرید موتور برق

خرید موتور برق وسیله ای است که انرژی مکانیکی را به انرژی الکتریکی تبدیل می کند.

این انرژی مکانیکی از سوختن بنزین، گاز، یا گازوییل به وجود می آید.موتور برق ها همان ژنراتور ها هستند که به عنوان ژنراتور های کوچک قابل حمل ( پرتابل ) نیز شناخته می شوند.

در خرید موتور برق باید به چند نکته مهم دقت کنید. موتور برق ها به دو نوع بنزینی و گازی دسته بندی می شوند. موتور برق های بنزینی با مصرف بنزین انرژی مکانیکی را به انرژی الکتزیکی تبدیل می کند.

از موتور برق ها در مواقع اضطراری استفاده می شود.در مکان هایی که دسترسی به برق شهری به دلیل دوری از پریز برق امکان پذیر نباشد.فروش موتور برق جهت مصارف خانگی، جهت استفاده در بیمارستان ها، بانک ها و مراکز امنیتی،بانک ها و مراکز مهم امنیتی، دیتا سنترها، سرورها، کارگاهی، مصارف اضطراری، موتور برق کوچک، کیفی، کارخانه و کارگاه، جهت امداد و نجات و .. می باشد. کاربردهای دیگر موتوربرق ها شامل استفاده و برق رسانی به پمپ های مختلف آب ،کفکش ها ،استفاده برای الکترو موتورها و سیستم های برقی کوچک مثلا روشنایی و…می باشد.

خرید موتور برق گازی :

موتور برق گازی از گاز به عنوان سوخت استفاده می کند که همین دلیل باعث کم مصرف بودن و کاهش آلودگی هوا می شود و هزینه های به مراتب کمتری نسبت به موتور برق های بنزینی دارد. موتور برق گازی بی خطر بوده. گازسوز بودت موتور برق گازی باعث افزایش طول عمر دستگاه نسبت به موتور برق های بنزینی می شود.

جهت خرید موتور برق به این سایت مراجعه بفرمایید.