ویدئو آموزش راهنمای موفقیت در مصاحبه های شغلی نشر دیجیتال دیده بان

  • زبان زیرنویس

    فارسی

    فارسی

  • نوع دیسک

    DVD

    DVD

فروشنده

امکان تحویل اکسپرس

۲۴ ساعته، ۷ روز هفته

امکان پرداخت در محل

هفت روز ضمانت بازگشت کالا

ضمانت اصل بودن کالا

مشخصات فنی

مشخصات

ناشر

نشر دیجیتال دیده بان

زبان

انگلیسی

زبان زیرنویس

فارسی

نوع دیسک

DVD

تعداد دیسک

1

مدت زمان

60

مرجع صادر کننده

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

شماره پروانه یا مجوز

8-12597-063158

سایر توضیحات

راهنمای موفقیت در مصاحبه های شغلی
چگونه در یک مصاحبه شغلی بدرخشید?
در این فیلم آموزشی، والری ساتان،‌ یک کارشناس حرفه‌ای منابع انسانی و مدیریت شغلی، ده مورد از معمول‌ترین سوالات مصاحبه‌های شغلی را به شما معرفی می‌کند و نشان می‌دهد که چگونه می‌توانید پاسخ‌های خود را سازمان‌دهی کنید.
در بخش اول چگونه در یک مصاحبه شغلی بدرخشید? صحبت از این است که هر حرفه و سمتی سوالات خاص خودش را برای مصاحبه می‌طلبد.
در بخش دوم چگونه در یک مصاحبه شغلی بدرخشید? به شما یادآوری می‌شود که برای پرسش‌های توانایی‌محور کارفرمایان بر اساس نیازهای شغل مورد نظرشان خود را آماده کنید.
بخش سوم چگونه در یک مصاحبه شغلی بدرخشید? نسبت به توانایی خود واقع‌بین باشید و بر قابلیت بهبود عملکرد خود متمرکز شوید.
بخش چهارم چگونه در یک مصاحبه شغلی بدرخشید? در بیان‌تان این موضوع را به مصاحبه‌کننده منتقل کنید که چرا و چقدر به‌دست‌آوردن این شغل برایتان مهم است.
بخش پنجم چگونه در یک مصاحبه شغلی بدرخشید? برای کارفرمای احتمالی آینده‌تان مهم است که بداند واقعا چرا کار قبلی‌تان را ترک کردید.
بخش ششم چگونه در یک مصاحبه شغلی بدرخشید? کارفرمایان از پاسخ مثبت شما درباره آمادگی سفر و امکان جابه‌جایی در صورت ضرورت و نیاز استقبال می‌کنند.
بخش هفتم چگونه در یک مصاحبه شغلی بدرخشید? از تجربیات گذشته وام بگیرید تا آینده روشنی را برای کسب شغل جدیدتان ترسیم سازید.
بخش هشتم چگونه در یک مصاحبه شغلی بدرخشید? بر اخلاق کاری و عوامل انگیزشی موثر بر کارتان تمرکز داشته‌باشید تا بتوانید پیامی به مصاحبه‌گر شغلی منتقل کنید.
بخش نهم چگونه در یک مصاحبه شغلی بدرخشید? ممکن است به‌طور غیرمستقیم با این پرسش مواجه شوید که انجام چه کارهایی برایتان دشوار است. ارزش‌ها و شیوه کاری محیطی را که به دنبال کار در آن هستید، بررسی کنید.
بخش دهم چگونه در یک مصاحبه شغلی بدرخشید? برای پاسخ دادن به این سوال آماده‌باشید که در موقعیت‌های تنش، تعارض و اختلاف‌نظر با همکاران چه واکنشی دارید.
بخش یازدهم چگونه در یک مصاحبه شغلی بدرخشید? پیش خودتان به این سوال پاسخ دهید که چرا باید اینجا استخدام‌تان کنند؟ آیا ویژگی منحصربه‌فردی برای این شغل دارید؟
بخش دوازدهم چگونه در یک مصاحبه شغلی بدرخشید? با پرسیدن سوالات مناسب از فرد مصاحبه‌گر می‌توانید اطلاعات اولیه خود را درباره سازمان بیشتر کنید و از این دانسته‌ها در پیشبرد مصاحبه شغلی به نفع خود بهره‌مند شوید.
درباره مدرس:
والری ساتان،‌ یکی از خبره‌ترین کارشناسان حرفه‌ای منابع انسانی و مدیریت شغلی در جهان است.
وی مدرس و محقق به‌کارگیری نیروی انسانی که با هزاران فارغ‌التحصیل مدرسه‌ هاروارد در زمینه موفقیت در مصاحبه شغلی همکاری داشته‌است.
وی به‌ویژه با تخصصی که روی آزمون‌های MBTI دارد در همکاری با دانشگاه‌هایی چون پنسیلوانیا،‌ مریلند و فاکس توانسته است دانش تئوری و عملی را در هم آمیزد و مشاوره‌های موفقی را هم برای جویندگان کار و هم برای کارفرمایان ارائه کند.

خرید بالای 250 هزار تومان به صورت رایگان ارسال می شود
راهنمای موفقیت در مصاحبه های شغلی چگونه در یک مصاحبه شغلی بدرخشید? در این فیلم آموزشی، والری ساتان،‌ یک کارشناس حرفه‌ای منابع انسانی و مدیریت شغلی، ده مورد از معمول‌ترین سوالات مصاحبه‌های شغلی را به شما می‌کند و نشان می‌دهد که چگونه می‌توانید پاسخ‌های خود را سازمان‌دهی کنید. والری ساتان،‌ یکی از خبره‌ترین کارشناسان حرفه‌ای منابع انسانی و مدیریت شغلی در جهان است. وی به‌ویژه با تخصصی که روی آزمون‌های MBTI دارد در همکاری با دانشگاه‌هایی چون پنسیلوانیا،‌ مریلند و فاکس ت ...بیشتر
ویدئو آموزش راهنمای موفقیت در مصاحبه های شغلی نشر دیجیتال دیده بان