نگهدارنده کتاب کتابیار مدل پلاس

  • ساختار بدنه

    پلاستیک

    پلاستیک

فروشنده

امکان تحویل اکسپرس

۲۴ ساعته، ۷ روز هفته

امکان پرداخت در محل

هفت روز ضمانت بازگشت کالا

ضمانت اصل بودن کالا

مشخصات فنی

مشخصات

ابعاد:

280x370x60 میلی‌متر

وزن

513 گرم

ساختار بدنه

پلاستیک

کشور مبدا برند و محصول

ایران

سایر توضیحات

1- اصلاح وضعیت نشستن و بخصوص وضعیت قرارگیری سر نسبت به بدن. وزن سر که حدود پنج کیلوگرم است، هنگامی که بطور غلط روی ستون مهره ها قرار گیرد(برای مثال هنگام مطالعه که سر به طرف جلو خم می شود) باعث انقباض طولانی مدت ماهیچه های گردن و فشار ناهمگون روی سطح دیسک های بین مهره ای خواهد شد. این حالت باعث آرتروز و ناراحتی های گردن خواهد شد. نکته دیگر اینکه هنگامی که سر به طرف جلو خم می شود، بالطبع کمر نیز دچار خمیدگی خواهد شد که این وضعیت غلط، بر عملکرد ستون فقرات سینه ای و کمری نیز تاثیر می گذارد. این امر یکی از دلایل آمار بالای ناهنجاریهای ستون فقرات در نوجوانان می باشد.
2- اصلاح زاویه و فاصله کتاب با چشم و پرهیز از خستگی چشم در هنگام وضعیت غلط مطالعه کتاب، مطبوعات و .. روی میز بخاطر خم شدن گردن و اثر جاذبه زمین سر کم کم به طرف پائین متمایل شده و به اصطلاح روی میز می افتد که در این حالت فاصله مناسب چشم با کتاب کم شده و امکان استراحت از چشم نیز سلب می شود.این امر باعث خستگی چشم، و درطولانی مدت نیز موجب عیوب انکساری چشمی خواهد شد.
3- دقت و تمرکز مطالعه. 4- جلوگیری از انعکاس نور.
5- جلوگیری از ورق خوردن کتاب.
6- آماده سازی کتاب و استفاده از زمان.
7- تسلط بر کتاب و خوشایندی مطالعه

خرید بالای 250 هزار تومان به صورت رایگان ارسال می شود
نگهدارنده کتاب کتابیار مدل پلاس محافظ کتاب کتابیار مدل پلاس یک محصول کارآمد و منحصر به فرد از کمپانی کتابیار است که طراحی و تولید شده است به منظور حفظ و نگهداری بهتر کتاب‌ها و مطالب مورد علاقه. این محافظ کتاب، نه تنها ویژگی‌های مفید کتابیار مدل قبلی را حفظ کرده است، بلکه با اضافه کردن امکانات جدید به آن، تجربه‌ی کاربری بهتری را به ارمغان آورده است. ابعاد بهینه‌ی این نگهدارنده کتاب، با ابعاد 280x370x60 میلی‌متر، به شما اجازه می‌دهد که به راحتی کتاب‌های خود را درون آن قرار داده ...بیشتر
نگهدارنده کتاب کتابیار مدل پلاس