دانلود فیلم آشفتگی (آشفته گی) ، جدیدترین ساخته کارگردان سرشناس و صاحب سبک سینما یعنی فریدون جیرانی در این مطلب با کیفیت عالی به شما پیشنهاد میگردد. فیلم سینمایی “آشفته گی” محصول سال ۱۳۹۷ است که نویسندگی و تهیه کنندگی پروژه را هم خود فریدون جیرانی بر عهده داشته است. فیلم آشفتگی، یک درام جنایی است که از موضوعی متفاوت برای فیلمنامه اش بهره برده و برای این فیلم درخشان از فریدون جیرانی، بازیگران مطرحی همچون بهرام رادان، مهناز افشار و مهران احمدی جلوی دوربین رفته اند. این دومین تجربه همکاری مهران احمدی و مهناز افشار بعد از فیلم “قسم” ساخته محسن تنابنده است. مهناز افشار و مهران احمدی در فیلم “قسم” نیز بسیار تاثیر گذار ظاهر شدند و این فیلم توانست در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر جوایز متعددی را بخش های مختلف بدست آورد.

 

دانلود فیلم آشفتگی

 

خلاصه داستان فیلم سینمایی آشفته گی

داستان فیلم آشفتگی (آشفته گی)، داستانی متفاوت از تقابل دو برادر دوقلو با نام های بردیا و باربد ( با بازی بهرام رادان) است. این دو برادر از کودکی با هم رقابت داشته اند . حالا بردیا و باربد هر در جایگاهی هستند که می توانند برتری کامل خود را به دیگری دیکته کنند تا جایی که رقابت آن دو در عشق و دوست داشتن دریا مشرقی (با بازی مهناز افشار) نیز نمایان میشود، عشق به زنی متاهل که خواب هایی برای هر دو دیده اما به قدری روی رقابت با همدیگر تمرکز کرده اند که ناخواسته و بدون این متوجه شوند درون ماجرای عجیب و پیچیده دست و پا میزنند. کافه فیلم دانلود فیلم آشفته گی (آشفتگی) و تماشای این درام جنایی معمایی و با شما توصیه میکند.

اطلاعات بیشتر درباره فیلم آشفتگی ساخته فربیدون جیرانی:

فیلم آشفتگی نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین فیلمبرداری (مسعود سلامی) از سی هفتمین جشنواره فیلم فجر.

فریدون جیرانی بکی از اساتید ساخا فیلم های معمایی و درام جنایی بوده و در تمامی آثار ساخته شده اش سبک متفاوت او مشهود است. نامگذاری این فیلم نیز از این هوش بالای کارگردان پیروی می کند و باعث گردیده نام فیلم از عمد به اشتباه “آشفته گی” نوشته شود تا بار معنایی کلمه “آشفتگی” را به خوبی انتقال دهد از طرفی تدایی گر فیلم موفق قبلی خود در همین ژانر با نام “خفه گی”  شود.

فریدون جیرانی در فیلم قبلی خود فیلم “خفه گی” هم نشان داد علاقه زیادی به سبک اکسپرسیونیسم دارد و حالا در فیلم جدیدش (فیلم سینمایی آشفته گی) با ادغام اکسپرسیونیسم و نئو نوآر سعی در ساخت فیلم متفاوت در سینمای ایران کرده که توانسته تا حدودی موفق شود و به نوعی فیلم سریالی بسازد که به یکدیگر تا حدی مربوط بوده. حضور بازیگران سرشناسی مثل بهرام رادان که اخیر هم در فیلم ” سونامی” میلاد صدرعاملی بازی جدید و متفاوتی را از خود ارائه داد توانسته فیلم را از نظر اتمسفر قوی کند.

آهنگساز این فیلم کارن همایون فر بوده که پیش از این در فیلم “خشم و هیاهو” با جیرانی همکاری مشترک داشته و آهنگسازی فیلم هایی چون “روز بلوا” و “خروچ” را نیز در کارنامه خود دارد.

https://cafefilms.ir/download-the-agitation-movie